Novinky
Biografie
Diskografie
Filmografie
Galerie
Multimédia
Texty písní
Zajímavosti
Odkazy
Ostatní
Guestbook

2002 - 2001 - 2000

4.srpna 2002
J.O NA OBÁLCE ČESKÉ ELLE

I tento měsíc na vás bude krásná Jennifer koukat z novinových stánků. Pokud byste někdo měl fotky z tohoto vydání (případně fotky z Cosmopolitanu s Jennifer na titulní stránce), budu moc rád, když mi je zašlete na email jloavenue@centrum.cz a já je umístím na stránky!

4.srpna 2002
J.LO SE ROZVÁDÍ S CHRISEM JUDDEM, CHODÍ S BENEM AFFLECKEM
Ani druhé manželství Jennifer Lopez nemělo dlouhého trvání. Po méně než roce se Jennifer rozhodla rozvést se svým manželem, choreografem Crisem Juddem, se kterým se brali loni v září. Nadále však chtějí zůstat dobrými přáteli. Žádný konkrétní důvod se média nedozvěděla, ale spekuluje se o tom, že příčinou byl herec Ben Affleck, se kterým se Jennifer údajně sblížila při natáčení jejich společného filmu Gigli. Jennifer a Ben se prý při natáčení skvěle bavili, smáli se, pošťuchovali, šeptali si něco, ale jakmile se na place objevil Cris Judd, ihned všeho nechali. Manželství J.Lo a Judda prý skončilo už několik měsíců před oficiálním prohlášením. Co se týče vztahu s Affleckem, oba to popírají, ale minulý týden byli spatřeni v jedné restauraci v New Yorku, kde se, podle svědků, neustále líbali a drželi za ruce.

4.srpna 2002
ENOUGH UŽ BRZY V ČESKÝCH KINECH

enough.jpg (31771 bytes) 24. května měl premiéru nejnovější film s J.Lo v hlavní roli - Enough. Příští měsíc vtrhne i do českých kin a to 19. září. Uvede ho společnost Falcon. Pokud chodíte do kina, tak už jste možná měli možnost shlédnout trailer, který si můžete stáhnout i z internetu. Stránky J.Lo Avenue pro vás k příležitosti uvedení filmu do českých kin mají připraven speciál Enough. Na této speciální stránce se dozvíte vše o snímku, jehož český název zní Dost. Mimojiné seznam hlavních a vedlejších rolí, děj, záběry z filmu, fotky z premiéry a několik slov od Jennifer.

4.srpna 2002
NOVÉ ALBUM NA OBZORU & NOMINACE NA VMA
Na oficiální stránce padla zmínka o tom, že můžeme očekávat nové album od J.Lo. Žádné podrobnosti nebyly uvedeny, takže si asi pro bližší informace budeme muset ještě chvíli počkat. Jennifer byla také nominovaná
na cenu MTV Video Music Award a to v kategorii Nejlepší Hip-Hop video za videoklip k remixu písně Ain't It Funny, na kterém se podílel Ja Rule. Ceny se budou předávat 29. srpna.

4.srpna 2002
J.LO SI OTEVŘELA RESTAURACI A BUDE PRODUKOVAT

J.Lo nezůstane "jenom" u zpívání, hrání a návrhářství. Dalšími oblastmi, do kterých se rozhodla proniknout jsou produkce a restauráterství. Jennifer si před několika týdny otevřela latinskou restauraci v Pasadeně. Jennifer se také stane producentkou. Podepsala totiž tříletou smlouvu s Columbia Pictures, která rozšiřuje její závazek k této společnosti o produkci. Nutnou dodat, že nejúspěšnější filmy, ve kterých se Jennifer objevila, byli natočeny pro Columbia Pictures - Money Train, Anakonda, U-Turn, The Wedding Planner, ale také její poslední dva počiny - Gigli a Chambermaid.

15.dubna 2002 
NOVÉ VIDEOKLIPY, COSMO OBÁLKA S JENNIFER

Jennifer v nejbližší době bude točit další dva klipy a to k písničkám-remixům Alive a I'm Gonna Be Alright. Písnička Alive je k poslechnutí na oficiální stránce www.jenniferlopez.com a společně s dalšími remixy se objeví v nejnovějším filmu Enough. Poslední vydaný singl Ain't It Funny se dostal do čela hitparád těchto amerických radií: Pop, Urban, Rhythm, Crossover radio. Gratulujeme :) Jennifer se také objeví na obálce nejnověšjího vydání amerického Cosmopolitanu. Možno, že i na české... 

28.března 2002
J.LO NA OSCARECH

Stejně jako loni si ani letos Jennifer nenechala ujít jednu z nejdůležitějších, ne-li nejvýznačnější, akcí filmového průmyslu a to předávání cen Americké akademie filmových věd a umění - Oscar. J.Lo byla na začátku ceremoniálu představena jako vycházející hvězda ve filmové branži a stejně jako loni předávala jednu z cen (doufejme, že jednou Oscara bude Jenny dostávat :), tentokrát v kategorii za nejlepší píseň, kterou nakonec vyhrál film Příšerky s.r.o.  Tentokrát Jennifer na sobě měla dlouhou róbu od Versaceho. Moc jí to slušelo, ostatně jako vždy. No posuďte sami: (pozor, fotky jsou docela velké :)

oscars02_jl1.jpg (372482 bytes) oscars02_jl2.jpg (383929 bytes)

1.března 2002
JENNIFER LOPEZ NATOČÍ V DUBNU DALŠÍ FILM [České noviny]

Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez jde z role do role. Přijala totiž nabídku na natočení nové romantické komedie The Chambermaid. Jejím filmovým partnerem bude Ralph Fiennes, kterého dobře známe z oscarového snímku Anglický pacient. Natáčet se začne v dubnu v New Yorku a produkce filmu zjevně nebude příliš složitá. Příběh filmu je totiž o krásce, do které se zamiluje politik, který se tak přestěhuje do hotelu, ve kterém postava Jennifer Lopez pracuje. Režie filmu se ujme Wayne Wang. 
Poznámka J.Lo Avenue: Jennifer zrovna natáčí film Gigli s Benem Affleckem. Ten hraje snolařského gangestera, jehož posledním zoufalým pokusem, jak prorazit ve světě zločinu a získat vytoužené peníze, je únos mentálně zaostalého bratra vlivného okresního návladního. Do cesty se mu však připlete nečekaná společnost v podobě Jennifer Lopez. Ta se mu sice snaží pomoct, ale ve skutečnosti sleduje své vlastní zájmy. [Časopis Premiere]

j-to-tha-lo.jpg (29401 bytes)22.února 2002
JENNIFER VYDÁVÁ NOVÉ ALBUM REMIXŮ

Před několika dny bylo vydané nejnovější album Jennifer. Nejedná se o žádnou velkou novinku s novými hity, ale o remixy dosud známých skladeb z alb On The 6 a J.Lo. Remixové album nese název J To Tha L-O! Remixes a už první týden prodeje se vyšplhalo na první místo prodejnosti v USA!!! Tento týden se drží na třetím místě. Na tomto albu jako jediném najdete i nejnovější remix písničky Ain't It Funny, na kterém Jenny spolupravovala s Ja Rulem, který stojí i za remixem singlu I'm Real. Pro seznam remixů a podrobnosti o desce se podívejte do sekce Diskografie.

22.února 2002
NOVÝ REMIX K AIN'T IT FUNNY + VIDEOKLIP

V těchto dnech má v hudebních televizích premiéru nejnovější videoklip od Jennifer k remixu písně Ain't It Funny, na kterém s Jennifer pracoval Ja Rule, kterého již zajisté znáte ze skvělého remixu písně I'm Real. Pokud jste tento klip ještě neviděli, tak se na plnou verzi můžete podívat na vám již jistě dobře známých oficiálních stránkách JenniferLopez.com

22.února 2002
JENNIFER SE SETKALA S KRÁLOVNOU

Ne každému umělci se podaří setkat s britskou královnou Alžbětou II. Naší Jennifer však ano. Při své lednové návštěvě Evropy, která zahrnovala i pobyt v Londýně, se Jennifer společně se svým manželem Crisem zúčastnila slavnostní večeře s královnou. 

22.února 2002
JENNIFER VYDALA MÓDNÍ KOLEKCI

Dlouho nahlašovaná módní kolekce Jennifer je již na světě. Kolekce oděvů pro dívky, kterou Jennifer vydala pod záštitou módního domu Andyho Hilfigera je již k zhlédnutí a také k zakoupení na oficiálních stránkách :) Pokud si chcete prohlédnout všechny modely, či si nějaké dokonce koupit zajděte na oficiální stránky a klikněte v menu na Shop J.Lo by Jennifer Lopez :)

22.února 2002
POLICAJTKA V ČESKÝCH KINECH

Před dvěma týdny si odbyl českou premiéru film "Policajtka" (v orig. Angel Eyes) v hlavní roli s Jennifer. Přestože se téměř všichni kritici shodují v názoru, že Jennifer podala skvělý herecký výkon, tak zdá se, že u nás se film bohužel stane propadákem. Během prvních dvou týdnů o něj totiž neprojevil žádný zájem ani jeden z pražských multiplexů, což není poněkud zvykem. Nicméně, pokud se nencháte odradit a jste rozhodnuti, že na film zajdete, tak doufám, že vám ho Jennifer alespoň trochu zpříjemní, protože ten zbytek prý za moc nestojí :(

13.ledna 2002
NOVÉ PROJEKTY JENNIFER

Miss Lopez si nedává očividně žádnou delší dovolenou, po líbánkách v Itálii se společně se svým novopečeným manželem Crisem Juddem vydává do práce. Po úspěšných koncertech NBC Special, Jennifer plánuje vydat DVD, které bude obsahovat plné oba dva koncerty, pohledy do zákulisí, interview s Jennifer atd. V současnosti se Jennifer zdržuje v Evropě, ale za pár dní odléta znovu do USA, kde bude natáčet videoklip k remixu písně Ain't It Funny. Za týden by pak mělo začít filmování jejího nového filmu s Benem Affleckem. V blízké době by pak měla vyjít remixová edice úspěšného alba "J.Lo". Uvidíme, čím nás Jenny ještě zahrne, očividně práce nemá nikdy dost :)

13.ledna 2002
PREMIÉRA ANGEL EYES V ČESKÝCH KINECH!

7.února 2002 bude mít v tuzemských kinech premiéru nejnovější film s Jennifer Lopez a to "Angel Eyes", český název pak bude "Policajtka". Čeští kritici jsou k tomuto snímku překvapivě vlídní :), např. časopis Premiere napsal, že je to "romantický thriller s dobrým hereckým výkonem Jennifer Lopez, který přeceňuje cenu lásky." No uvidíme, jak si v českých kinech povede.

HOMEPAGE - NOVINKY - BIOGRAFIE - DISKOGRAFIE - FILMOGRAFIE - GALERIE
MULTIMÉDIA - TEXTY PÍSNÍ - ZAJÍMAVOSTI - ODKAZY - OSTATNÍ - GUESTBOOK