Novinky
Biografie
Diskografie
Filmografie
Galerie
Multimédia
Texty písní
Zajímavosti
Odkazy
Ostatní
Guestbook

2002 - 2001 - 2000

19.listopadu 2001
I'M REAL V EVROPĚ - AIN'T IT FUNNY V USA

Zatímco ještě před několika týdny dobýval singl I'm Real a jeho remix, na kterém Jennifer spolupracovala s Ja Rulem, hitparády v USA a písnička Ain't It Funny zbytek světa včetně Evropy, nyní je tomu obráceně. Z evropských hudebních televizí a rádií se Ain't It Funny pomalu vytrácí a střídá ho singl I'm Real, jehož remix se však všude těší větší popularitě než původní verze. Všechna videa si můžete pustit na oficiální stránce www.jenniferlopez.com a ukázku I'm Real si můžete pustit i v sekci multimédia na těchto stránkách. Zatím není známo, zda-li bude vydán další singl z alba J.Lo a případně který by to byl. V případě první desky vyšlo jako singl pět písniček - If You Had My Love, Waiting For Tonight, Feelin' So Good, Lets Get Loud a No Me Ames (pouze Jižní Amerika). Z J.Lo zatím vyšly čtyři, počítáme-li však i remix I'm Real, tak pět. Uvidíme, zda se ještě nějakého singlu z J.Lo dočkáme, nebo jestli si Jennifer dá na chvíli pauzu a začne se pomalu připravovat na případné další album, o kterém se ale v současnosti vůbec nevyskytla ani zmínka. První album Jennifer vyšlo 1.června 1999, druhé pak 23.ledna 2001 - tedy rok a půl po prvním albu. Pokud by se Jennifer rozhodla vydat třetí album po stejném časovém období jako druhé, znamená to, že bychom se nové desky mohli dočkat v červnu příštího roku. Jde ale pouze o domněnky, takže to berte s rezervou.

11.listopadu 2001
JENNIFER VYHRÁLA MTV EUROPE MUSIC AWARD

Při čtvrtečním slavnostním předávání cen MTV Europe Music Awards, Jennifer byla vyhlášena nejlepší ženskou zpěvačkou roku. Ve stejné kategorii - Best Female - byly nominované Madonna, Janet Jakcson, Mariah Carey a Dido, ale cenu si nakonec odnesla Jennifer. Slavnostního vyhlášení, které se konalo v německém Fraknfurtu, se však sama nezúčastnila, prostřednictvím videozáznamu však poděkovala všem fanouškům, jejímu manažerovi, lidem ze Sony Music atd. Loni na Europe Music Awards Jennifer obdržela cenu za Nejlepší R'n'B skladbu.

20.října 2001
Česká premiéra Angel Eyes
Vypadá to, že se premiéry posledního filmu Jennifer dočkáme i u nás. Podle všeho se má uskutečnit 21. února 2002 a do kin ho má uvést (mně dosud neznámá) distribuční společnost Bioscop.

20.října 2001
Líbanky v Itálii

Čerstvě vdaná Jennifer strávila spolu se svým manželem Crissem líbanky v Itálii. Objevili se spolu na módní přehlídce Versace a strávili také několik dní v domě kamarádky Jennifer - Donatelly Verasce.

20.října 2001
I'm Real i v Evropě!

Videoklip k singlu I'm Real, který byl vydán jen pro USA, se konečně začal vysílat i na evropských hudebních kanálech. Stejně tak i videoklip k remixu I'm Real, na kterém s Jennifer spolupracoval Ja Rule. 

2.října 2001jlo_weddingphoto.jpg (85981 bytes)
Jennifer se vdala !!!
V sobotu 29. září se Jennifer Lopez provdala za svého přítele a choreografa Crise Judda. Stalo se tak při soukromém obřadu v Calabasu, Kalifornii. Za svědka jim šel manažer Jennifer - Benny Medina a za družičku dlouholetá přítelkyně Jennifer - Arlene Rodriguez. J.Lo na sobě měla překrásné šaty od Valentina. Ceremoniálu se zúčastnila celá rodina a blízcí přátelé.

21.září 2001
Cela na videu
V těchto dnech vychází u nás na videokazetách a DVD film Cela, ve kterém můžeme v hlavní roli vidět Jennifer Lopez jako doktorku Catherine Deane, která se prostřednictvím speciálního přístroje dokáže dostat do mysli jiných lidí. Tímto způsobem se pak snaží v mysli nebezpečného vraha, který upadl do komatu, zjistit, kde se nachází jeho poslední oběť, které zbývá jen několik desítek hodin života.

16.září 2001
Dva koncerty v Portoriku
Jennifer by měla odehrát dva koncerty v Portoriku na stadionu Roberta Clementa a to 20. a 21. září. Tyto dva koncerty by pak měla někdy v listopadu odvysílat stanice NBC.

16.září 2001
J-Lo trůní na prvních místech
Poslední singly Jennifer - mezinárodní Ain't It Funny a americký I'm Real v současné době trůní na vrcholech hitparád. Ain't It Funny je již druhým týdnem v čele evropské hitparády, zatímco I'm Real - také již druhý týden v řadě - je v čele americké. Oba singly tak navázaly na úspěchy předešlých dvou písní vydáných z alba J.Lo - Love Don't Cost A Thing a Play. Sing I'm Real se také dostal na první místo v těchto žebříčcích: R&B Mainstream Radio Chart, Crossover Radio Chart, Rhythmic Top 40 Radio Chart, R&R Urban Mainstream Radio Chart, Billboard Hot 100, Media Base 24/7 a MTV.

25.srpna 2001
J-Lo je nominovaná na MTV VMA
Jennifer byla nominovaná na dvě ceny MTV Video Music Awards, které se budou předávat 6. září 2001 v budově Metropolitní opery v New Yorku. Videoklip Love Don't Cost A Thing byl nominován v kategoriích "Nejlepší ženské video" a "Nejlepší taneční video". Tak držme Jenny palce, ať jí to vyjde!

25.srpna 2001
Jennifer pomáhá plastickým chirurgům
Zadeček Jennifer se poslední dobou stal hitem v celé Americe. Spousta žen si přeje mít stejně zakulacené pozadí jako má Jennifer. Jí to nadělila matka příroda a ikdyž zpočátku všichni o Jennifer říkali (a možná stále říkají), že má velký zadek, Jenny to dokázala otočit v její prospěcha a nyní je její zadek tím nejlepším v celém showbyznysu. Plastičtí chirurgové se také radují, protože na ženách, které chtějí mít zadeček a la Lopez, vydělávají v současnosti nejvíc peněz. Jedna taková operace přijde zhruba na 4 200 dolarů. Jednou možností jsou silikonové implantáty, které se vloží do pozadí, nebo liposukce partií, kde konkrétní žena má přebytečný tuk, který pak přesunou doktoři do pozadí.

25.srpna 2001
Záhadný model z Ain't It Funny
Nedávno jsem dostal e-mail, kde se mě jedna z návštěvnic těchto stránek ptala, kdo že je ten model, který účinkuje v nejnovějším videoklipu od Jennifer - Ain't It Funny. Neznal jsem ho, tak jsem bohužel nemohl odpovědět, ale podařilo se mi to nakonec vypátrat. Jméno tohoto tanečníka je Eduardo Verasatgue.

25.srpna 2001
Jennifer se svlékla

Populární zpěvačka Jennifer Lopezová se svlékla pro pánský magazín Stuff. Americká hvězda se na obálce vystavuje jen v miniaturních kalhotkách.
Podle vydavatele časopisu Grega Gutfelda se Jennifer svlékla s velkou radostí. "Je to ohromné, normálně byste si mysleli, že ji musíte k určitým věcem přemlouvat, ale ona je opravdu šťastná za to, co má a je šťastná, že to může ukázat," tvrdí Gutfeld.
Třicetiletá herečka a zpěvačka je považována za sex symbol dnešní doby. Jejím dokonalým tělem jsou fascinováni jak muži, tak i ženy, které si poslední dobou stále častěji nechávají vyhotovit zadeček a lá Lopez. 

15.července 2001
Jennifer popřela těhotenství
O Jennifer se toho opravdu poslední dobou hodně napovídalo a očividně to všechno byly pouze drby. Jennifer podle všeho uvedla v rozhovoru pro londýnské noviny News of the World, že v Crisu Juddovi našla svou spřízněnou duši. "Umí mě rozesmát, cítím se s ním moc dobře a nemůžu si představit život bez něj," řekla J-Lo. "Chci a budu mít děti, až budu vdaná a ne pouze zasnoubená. Takže, pokud plánuju, že si pořídím dítě počátkem příštího roku, chci být vdaná ještě dřív," dodala Jennifer. Zároveň popřela všechny zvěsti o tom, že je těhotná. Podle New York Post, část londýnského článku je určitě pravdivá. Pro jedny z předních amerických novin Jennifer uvedla: "Nikdy bych neměla dítě ještě před tím, než bych se vdala - moji rodiče by mě zabili.
"

15.července 2001
J-Lo obviněna z rasismu
Jennifer poslední dobou novináři vůbec nešetří. Nyní jí obviňují z rasismu, protože se v remixu jejího nového amerického singlu "I'm Real" od rappera Ja-Rula objevuje slovo "nigger" tedy "negr."  "Je opravdu absurdní, aby si lidé o mně mysleli, že jsem rasistka a nenáviděli mě pro to," uvedla J-Lo pro The Associated Press. "Použití tohodle slova v písničce ... napsal to vlastně Ja Rule a nebylo to míněno jako urážka a nebylo v úmyslu ranit tím někoho," řekla při interview pro NBC's Today Show, před několika málo dny. Jennifer v této show zazpívala originální verzi songu v centru Rockeffeler Plaza. "Jsem tady, abych zazpívala svým fanouškům a to také udělám," oznámila trochu naštvaná Jennifer. Na otázku, jak to vypadá s její a Crisovou svatbou, odpověděla pouze: "Myslím, že si prostě budete muset počkat a uvidíte."

11.července 2001
Jennifer je umělkyní týdne
Tento týden byla Jennifer zvolena "umělkyní týdne" na stránce jejího hudebního vydavadelství - Epic Records. K této příležitosti si na stránkách také můžete pustit celý videoklip k novému americkému singly I'm Real. Pokud Vám ale stačí jen ukázka, můžete si ji stáhnout na J.Lo Avenue v sekci Multimédia.

11.července 2001
Divácký výěr pro MTV Video Music Awards 
Tento rok hudební stanice MTV poprvé nechává diváky prostřednictvím internetu volit hlavní čtyři nominace na cenu "Viewer's Choice Award" k příležitosti MTV Video Music Awards 2001. Jennifer je v prvním kole výběru, takže pro ní můžete hlasovat i vy. Satčí navštívit tuto stránku. Nominace budou vyhlášeny během července a slavnostní předávání cen proběhne 6. září 2001.

11.července 2001
Tak je těhotná, nebo není? 
Kolem těhotenství J.Lo se toho napovídalo dosud opravdu hodně. Kdo ví, kde se vzala zprává, že je Jennifer těhotná. Možná, to všichni označili jako důvod, proč se Jenny zasnoubila s Crisem Juddem. Nicméně v tuto chvíli ví jistě, jestli je těhotná nebo ne, pouze Jennifer. Takže tyto zprávy bychom měli brát s rezervou, protože se podle některých internetových portálů J.Lo brzy vrhne na další natáčení, což by při těhotenství asi nemohla. No zřejmě si budeme na něco oficiálního ještě chvíli počkat. 

3.července 2001
Fotky k I'm Real
Před několika dny vyšel, pouze však ve Spojených státech, nový videoklip a to k singlu I'm Real. Přináším Vám několik exkluzivních screenshotů z jejího nejnovějšího videa, které byly udělány speciálně pro J.Lo Avenue (thanx to Bundaboy). Celé video je ke stažení na oficiální stránce J.Lo. Brzy Vám snad poskytnu i obrázky z videa Ain't It Funny.

jloav-imreal1.jpg (19596 bytes) jloav-imreal2.jpg (19420 bytes) jloav-imreal3.jpg (22886 bytes)
jloav-imreal4.jpg (19016 bytes) jloav-imreal5.jpg (20467 bytes) jloav-imreal6.jpg (22834 bytes)

1.července 2001
Dva nové singly!
Před několika dny byly vydány dva nové singly z alba J.Lo, kterým samozřejmě vyšly i dva videoklipy. Jak už jsem se zmiňoval před několika týdny, jedním z nich je písnička I'm Real - ta však jako singl byla vydána pouze v USA. Ukázku videoklipu, který u nás asi nebudete mít šanci vidět (nebo alespoň ne tak často), si můžete pustit na oficiální stránce www.jenniferlopez.com. Jenny v něm vypadá báječně, projíždí se v něm na motorce v kožené bundě a moc jí to sluší. Tím druhým singlem je písnička v latino rytmu - Ain't  It Funny, k níž byl natočen poměrně jednoduchý videoklip, který už je k zhlédnutí v evropských televizích. Jennifer v něm hraje latinskou krásku, jež se vydává na vesnickou tancovačku (zní to blbě já vím:-) a tam flirtuje se zdejším klukem. Stejně jako ve většině svých videoklipů, i do tohoto J.Lo zařadila skvělou taneční část.

24.června 2001
Play na prvním místě
Zatím poslední video Jennifer k songu Play se již druhým týdnem drží na špici evropské hitparády. Za chvíli ho však v hitparádách vystřídá nový videoklip a to k písničce I'm Real. Klip bude mít světovou premiéru v pondělí 25. června na hudební stanici MTV.

24.června 2001
J.Lo vyhrála MTV Movie Award
Na nedávném předávání filmových cen hudební stanice MTV - MTV Movie Awards získala Jennifer ocenění jako nejlépe oblečená herečka ve filmu za film Cela. J.Lo byla nominovaná i v kategorii nejlepší herečka za stejný snímek, ale cenu si nakonec odnesla Julia Roberts za Erin Brockowich.

24.června 2001
Jennifer Lopez: "Nikdy mě nikdo nenatáčel při sexu. Všechno jsou to kecy!"
[České noviny]

Americká herečka a zpěvačka Jennifer Lopez prožívá v posledních týdnech horké chvilky. Není totiž vyloučeno, že se v průběhu léta v distrubuci objeví videokazeta s několik let starými záběry, na nichž se Jennifer se svým tehdejším přítelem oddává sexuálním radovánkám. Prozatímním vlastníkem kazety je Marion "Suge" Knight, zakladatel hiphopového labelu Death Row Records. Pikantní záběry roztoužené Jennifer pořídil její expřítel, který údajně Knightovi kazetu později prodal. A podnikavý Knight se rozhodl kazetu pod názvem J. Lo Uncut: Tha Real Story prostřednictvím svého vydavatelství Suge Knight Films vydat. Jennifer Lopezová existenci lechtivé pásky okamžitě popřela, ale pro jistotu celou věc ihned předala soudu. Ten by měl podle jejích představ Knightovi zabránit v použití jejího jména, hlasu, fotografie nebo nahrávky k jakýmkoliv účelům. Knightův právník Jeffrey Lowy na jedné straně potvrdil, že jeho klient skutečně připravuje vydání videokazety s uvedeným názvem, ale na druhé straně uzemnil novináře tvrzením, že nemá nejmenší tušení, co kazeta vlastně obsahuje. "Žádná taková páska neexistuje a nikdy neexistovala," prohlásil na adresu celé aféry mluvčí slečny Lopez Alan Nierob. Zároveň ale nevyloučil, že někdo mohl podobnou pásku pořídit bez vědomí zpěvačky. Abychom to uzavřeli: Jestli tedy páska existuje, ví v současné době pouze Knight. Ten ale momentálně studuje nápisy na stěnách své vězeňské cely v Sacramentu, do které se dostal v roce 1997 za napadení, a čeká tu na prominutí zbytku trestu. No a pak se uvidí. 

10.června 2001
Jennifer se zasnoubila !!!
Před několika dny požádal tanečník Cris Judd Jennifer o ruku a ona řekla ANO! Stalo se tak při jedné zahradní oslavě. "Všechno, co Jenny kdy chtěla, bylo vdát se a usadit se," řekl jeden její kamarád a dodává: "Nyní hodně pracuje a je šťasnější než kdy předtím, ale pochybuju, že se vezmou." Datum svatby zatím ohlášeno nebylo.

10.června 2001
Nový videoklip
Jennifer by v současnosti měla natáčet videoklip k jejímu novému singlu z alba J.Lo I'm Real. Podle všeho by pak měl mít premiéru asi za jeden až dva měsíce.

28.května 2001
Premiéra filmu Angel Eyes
15.května proběhla světová premiéra nového filmu J.Lo  "Angel Eyes." Přináším Vám několik opravdu exkluzivních fotek s Jennifer. Jak vidíte, stále častěji nosí "kudrnatý" účes. Začalo to obálkou Premiere, pak videoklipem Play, v show Jaye Lena taktéž měla kudrny a nyní opět. No ale určitě mi dáte za pravdu, že ikdyž nosí kudrny či rovné vlasy, vypadá prostě nádherně. 

angeleyespremiere01.jpg (26461 bytes) angeleyespremiere02.jpg (33072 bytes) angeleyespremiere03.jpg (32341 bytes)

Česká premiéra filmu dosud ohlášena nebyla, takže si zřejmě na "andělské oči Jennifer Lopez" :-) ještě chvíli počkáme. Zatím se můžete podívat na obrázky nebo si stáhnout trailer na oficiální stránce www.angeleyesmovie.com .

28.května 2001
Nový sitcom s Jennifer!
J.Lo se po letech opět vrátí na televizní obrazovky. Podle Variety, podepsala Jennifer smlouvu s televizní stanicí NBC na tři hudební speciály a také na nový sitcom, který bude pojednávat o jejím životě v newyorské čtvrti Bronx.

"Když jsem se dostal do NBC, album J.Lo bylo na vrcholu žebíčku, stejně tak i její film Wedding Planner, ale Jennifer scházel ještě TV speciál," řekl Jeff Gaspin, bývalý pracovník stanice VH1, který přešel k NBC a má na starosti pořady s Jennifer.

První speciál se zaměří na její současné alubm "J.Lo" a bude podobný hudebním speciálům, které si zasloužily i Faith Hill, Dixie Chicks a Madonna.

Lopez, která v novém filmu Angel Eyes zvárnila hlavní roli, v současnosti natáčí snímek "Enough" , režírovaný Michaelem Aptedem. Po jejím boku se objeví Billy Campbell a Noah Wyle (seriál Pohotovost). Pak má na plánu natáčení snímku "Taking Lives" režiséra Tonyho Scotta a poté zřejmě thriller "Tick Tock." V těchto dnech J.Lo také jedná o roli ve filmu "One". Má to být romantický snímek od Nicka Kazana. Navíc už se dlouho mluví o biografickém snímku o mexické malířce Fridě Kahlo, kterou má J.Lo ztvárnit. Jennifer však chce film velmi pečlivě připravit, než se pustí do samotného natáčení, aby převálcovala podobný snímek, ve kterém Fridu ztvární Salma Hayek. Jennifer je opravdu v jednom kole. :-)

28.května 2001
Expřítel Jennifer chce zveřejnit její sex
[České noviny]

Někdejší dlouholetý přítel Jennifer Lopez už v duchu počítá dolary. Rostoucí sláva latinoamerické zpěvačky a herečky mu totiž připomněla, že má ve své videotéce kazetu se záznamem jejich sexuálních hrátek, a tak se rozhodl ji prostřednictvím internetu zpeněžit. Uvedl to on-line časopis StarMagazine.

Nahrávka pochází z počátku roku 1990. Kamera byla tehdy umístěna nad postelí a spuštěna neznámou třetí osobou. Přítel Jennifer nečekal, že se jeho milenka propracuje až na samý vrchol showbyznysu a že se proslaví celou řadou hitů. Původně si chtěl nahrávku nechat pro sebe, ale sláva Jennifer ho přivedla na hříšnou myšlenku, jak přijít k velkým penězům.

Video údajně prodal vězněnému hip-hopovému baronovi Marion Suge Knightovi, který ji chce nabízet k prodeji. Proč právě Suge Knight, jenž si právě odpykává svůj devítiletý trest za napadení? Knight je pionýrem v internetové distribuci hip-hopových písní, které jsou nestravitelné pro MTV. To co udělal pro hip-hop, je nyní připraven udělat s choulostivými obrázky Jennifer. "Je to dobré video a určitě je to Jennifer. Čekáme na správný okamžik, kdy to pustíme ven. Můžete se těšit," potvrdil šéf Suge Knight Film, který si nepřál zveřejnit své jméno.

Mluvčí Jennifer Lopez k hrozící aféře řekl: "Nevím o tom vůbec nic. Pochybuji, že kazeta vůbec existuje." Současně se ozval i bývalý manžel Lopezové - majitel nočního klubu v L.A. Ojani Noa. Vzali se v roce 1997 a rozvedli zhruba po roce. Přísahal, že na pásce rozhodně není on. "Hergot, nemyslím, že jsem to já. Nikdy jsme spolu nedělali takové věci," řekl.

Můj názor ? Nevím, jestli je to skutečně pravda, jelikož StarMagazine je doslova "bulvár," nicméně nevěřím, že by to Jennifer uškodilo v její kariéře, takových případů už tu bylo.

28.května 2001
Puff a Jennifer se milují navzdory rozchodu
[České noviny]
Rapper Puff Daddy, který si nyní říká "P.Diddy" a jehož rozchod s popovou divou Jennifer Lopez v posledních týdnech plnil stránky novin, přirovnává jejich vztah k vášnivé aféře legendárního zpěváka Franka Sinatry a Avy Gardner. Uvedl to internetový časopis Megastar. Rapper v interview pro magazín Vanity Fair řekl, že on a Jennifer se budou vždy milovat, a to i navzdory rozchodu. "Já jsem jako Frank, víte co tím myslím", prohlásil. "Frank vždy miloval Avu a ona vždy milovala jeho a všichni to tak brali." Puff Daddy svoji dvouletou známost s Jennifer přirovnal ještě k jinému slavnému hollywoodskému páru: Joe DiMaggiovi a Marilyn Monroe. "Někdy, když se dva lidi dostanou k sobě, ucítí jiskru, která mezi oběma přeskočí," řekl rapper, jehož pravé jméno zní Sean Combs. S Lopezovou se oficiálně rozešli uprostřed soudního procesu, který byl s Combsem veden kvůli ohrožování zbraní a uplácení. Puff Daddy byl osvobozen.

28.dubna 2001
Nominace na MTV Movie Award
MTV oznámilo nominace na filmové ceny pro rok 2001 a Jennifer byla nominovaná v kategorii "nejlepší herečka" za roli ve filmu Cela. Hlasování probíhá na internetu na stránce MTV. Takže nezapomeňte hlasovat pro Jennifer a nebo ji také můžete navrhnout na nominaci v následujících kategoriích: "Best Dressed," "Best Music Moment," "Favorite Line" and "Best Cameo." Ceny se budou předávat 7. června a uvádět je budou Jimmy Fallon a Kirsten Dunst.

16. dubna 2001
Jennifer bere 10 miliónů!
Jennifer by za roli FBI agentky v jejím příštím filmu "Taking Lives" měla dostat víc jak deset miliónů dolarů a přehoupla by se tak přes magickou desetimiliónovou hranici jako jedna z mála hereček v Hollywoodu. Režisérem kriminálního thrilleru bude Tony Scott a s Jennifer by se na plátně měla objevit i Cate Blanchett (Královna Alžběta). J.Lo bude tento snímek natáčet ještě před natáčením biografického filmu o mexické malířce Fridě Kahlo, za který by Jennifer též měla inkasovat sumu překračující 10 miliónů. Role agentky v novém filmu Taking Lives by Jennifer neměla dělat problémy, protože si ji zkusila před několika lety v snímku Stevena Soderbergha "Zakázané ovoce," kde jí společníka dělal George Clooney.

A ještě jedna filmová zpráva. Jennifer se možná společně s Robertem DeNirem objeví v remaku muzikálu Love Me or Leave Me, kterou bude také produkovat. Zatím je vše v počáteční fázi, tak uvidíme, co z toho bude. 

9.dubna 2001
Novinky

Svatby podle Mary
Před pár dny jsem viděl film Svatby podle Mary [The Wedding Planner] a musím říct, že nebyl vůbec špatný. Dočetl jsem se, že je to jen další romantická komedie s tím rozdílem, že tam hraje Jennifer Lopez. Ale znáte filmové kritiky :-) Není to sice žádný hollywoodský trhák, ale přesto stojí za to, Svatby podle Mary vidět, obzvlášť pokud jste fanouškem Jennifer. 

Play
K nám do Evropy se už také dostal videoklip k druhému singlu z alba J.Lo -  "Play" , který je opravdu super a Jennifer má místy vlasy jako Macy Gray (viz. foto vpravo). Doufejme, že se mu bude dařit i v hitparádách. Celý videoklip je ke zhlédnutí na oficiální stránce www.jenniferlopez.com.

Angel Eyes
Nejnovější snímek Jennifer s názvem Angel Eyes bude mít světovou premiéru příští měsíc a to 18. května. Oficiální stránka filmu  je na adrese www.angeleyesmovie.com. Trailer si můžete také stáhnout na oficiální stránce Jennifer.

J.Lo zprávy
• alba J.Lo se zatím prodalo přes 1,4 miliónů kopií po celém světě
       • "J. Lo" se dostalo na první místo žebříčků v těchto zemích: USA, Německo, Kanada, Švýcarsko, Argentina, Řecko, Puerto Rico, Mexico, Turecko, Polsko.
       • "J.Lo" bylo na prvním místě tři týdny v Německu, dva týdny ve Španělsku, Řecku, Argentině a Polsku, jeden týden v USA a spoustě dalších zemí.
       • "J.Lo" se stalo platinovým v Kanadě a Španělsku a zlatým v Hong Kongu, Indonésii, Turecku, Thaiwanu, Filipínách a Singapuru

9. dubna 2001
Jennifer na Oscarech
Jennifer se účastnila udílení cen Americké akademie filmových umění a věd, kde také předala jednoho Oscara a to za nejlepší filmovou píseň. Pro tento výjimečný večer Jennifer vybrala šaty od Chanelu, které jí, jak mi jistě dáte za pravdu, moc slušely - jak jinak. Jen tak mimochodem, v kategorii nejlepší režisér získal Oscara Steven Soderbergh, který režíroval Zakázané ovoce, kde Jennifer ztvárnila hlavní ženskou roli.

oscar2001_2.jpg (22012 bytes) oscar2001_3.jpg (17260 bytes)

 

18. března 2001
The Wedding Planner, módní kolekce a další zprávy
Dnes pro Vás mám několik zpráviček o Jennifer. Její nejnovější film The Wedding Planner u nás bude uveden pod  názvem "Svatby podle Marry" nikoliv Plánovač svateb, jak bylo nejdřív uvedeno. Premiéra se uskuteční 5. dubna 2001. Chcete-li si stáhnout trailer nebo se o filmu dozvědět víc, navštivte oficiální stránku

Pátral jsem po dalších informacích o módní kolekci a něco jsem se dozvěděl. Jennifer podepsala smlouvu na vytvoření kolekce pro Andyho Hilfigera (bratr slavného návrháře Tommyho Hilfigera). 

Jennifer se objevila na březnové titulní stránce českého vydání časopisu Rolling Stone. Uvnitř čísla najdete i rozsáhlý článek, který byl přeložen z anglického originálu, jež v USA vyšel v lednu. Takže honem do nejbližší trafiky....

Bývalý přítel Jennifer Sean "Puffy" Combs byl v soudním procesu, vztahujícím se ke střílení v jednom newyorském klubu, shledán porotou nevinným. Myslím, že mu spadl obrovský kámen ze srdce a Jennifer nejspíš také.

Nový film Jennifer, Angel Eyes. Bude mít v USA premiéru v létě tohoto roku. U nás se premiéry dočkáme nejspíš příští rok. Film by měl být uveden pod názvem Andělské oči, ale radši to berte s rezervou, aby to nedopadlo jako s filmem The Wedding Planner. Zde jě několik foteček z filmu:

angel_eyes01.jpg (16434 bytes) angel_eyes02.jpg (18537 bytes)

angel_eyes03.jpg (21033 bytes) angel_eyes04.jpg (9711 bytes)

11. března 2001
Nový videoklip k singlu Play
Videoklip k již druhému singlu z desky J.Lo - Play - byl dokončen a světovou premiéru bude mít zítra na hudební stanici MTV. Videkoklip produkoval Francis Lawrence, který má na svědomí i Waiting For Tonight, dále pak video Private Emotion od Rickyho Martina nebo Independent Woman od Destiny's Child.

Další zprávičky ...
Tady je několik dalších zajímavých aktualit ohledně Jennifer. Singl Love Don't Cost A Thing je již celý měsíc v čele evropské hitparády a zatím ho žádná jiná písnička nesesadila, uvidíme  co se stane příští týden. V létě, nejspíše v srpnu, by měla vyrazit na americké turné. Uvidíme, zda se dočkáme i my v Evropě. Na podzim by pak Jennifer měla uvést svou první módní kolekci, na které se sama podílí. Jennifer je opravdu maxitalent - nejdřív tanečnice, pak herečka, zpěvačka a teď i módní návrhářka. Čím nás překvapí příště ?  

28. února 2001
Lopez svědčit nebude
Jennifer by nakonec neměla svědčit u soudu, kde se v těchto dnech projednává případ jejího bývalého přítele Seana "Puffyho" Combse. "Nechci Jennifer zbytečně vystavovat problémům a zatahovat jí do tohoto procesu," uvedl Combs. Jennifer se nechala slyšet, že pokud přeci jen bude za potřebí jejího svědectví, nebude váhat a půjde svědčit.

24. února 2001
Jennifer se necítí jako "diva"
Na otázky novinářů, jestli se cítí jako "diva" , Jennifer odpovídá: "Ne!" Mnozí se jí divý, protože teď už na to v podstatě právo má :-) Její druhé album J.Lo startovalo na počátku měsíce na první příkách hitparád v USA, Kanadě a Německu. Její singl Love Don't Cost A Thing, se již druhý týden drží na vrcholu evropské hitparády (především díky francouzské, kde je na prvním místě už celý měsíc - Francouzi Jennifer baští:-) a film Plánovač svateb startoval též na prvním místě, tentokrát žebříčku návštěvnosti amerických kin. Jennifer nyní propaguje svoje album v Hong Kongu, odkuď se v úterý vydá do Austrálie.

24. února 2001
Jennifer vyhodila svého bodyguarda!
Jeden z tělesných strážců Jennifer dostal vyhazov poté, co mu při odbavení na letišti v Torontu našli v ponožce menší množství hašiše. Kanadská policie k němu však moc krutá nebyla, zato Jen ano - okamžitě dostal vyhazov. 

15. února 2001
Vztah s Puffym skončil!
Sean "Puffy" Combs včera (na Valentýna!!!) oficiálně potvrdil rozchod s Jennifer Lopez. Po několika týdnech, kdy se na všech titulních stránkách bulvárních plátků vyskytovayly spekulace o rozchodu slavného páru, se Combs rozhodl prostřednictvím své tiskové mluvčí ohlásit rozchod a zároveň požádal novináře, aby jeho a Jennifer nepronásledovali na každém kroku, jelikož je to pro oba těžké období. Jennifer nyní propaguje v Austrálii svou novou desku J.Lo, na které jsou čtyři skladby produkované Combsem.

11. února 2001
Love Don't Cost A Thing vede evropskou hitparádu
Poté, co se její album J.Lo stalo nejprodávanějším a její film The Wedding Planner nejnavštěvovanějším, podařilo se Jennifer dostat i na první místo evropského hudebního žebříčku se svým aktuálním hitem Love Don't Cost A Thing. 

1. února 2001
Velký týden pro Jennifer
Tento týden se Jennifer stala první umělkyní v historii, jejíž film a zároveň i album stanuli v USA na prvních místech - návštěvnosti a prodejnosti. Její poslední snímek The Wedding Planner se i přes nepříznivou kritiku dostal na první místo návštěvnosti amerických kin, zatímco její nové album J.Lo svrhlo z prvního místa komilaci největších hitů Beatles - 1. Za první týden se nové desky prodalo víc jak 272 000 kopií, a to jen v USA. 

25. ledna 2001
Rozchod s Puffym ?!?
Objevily se jisté zvěsti, že se Jennifer nadobro rozešla s raperem Shawnem "Puffym" Combsem, se kterým chodí už dva roky. Začal si prý románek s jedním z tanečníků, kterého jsme mohli vidět v klipu "Love Don't Cost A Thing" (je to ten na pravo od Jennifer - z jejího pohledu). Tiskový mluvčí Jennifer však tuto informaci pořel, stejně jako někteří její přátelé. V pořadu Live with Regis Jennifer na otázku, zda-li ještě chodí s Puffym odpověděla: "Yeah!"

Propagace J.Lo 
V úterý, kdy vyšlo její druhé album J.Lo, se Jennifer objevila na propagační akci, po které následovala tisková konference. Zde je foto z příchodu Jennifer.

23. ledna 2001
J.Lo už je v obchodech 
Dnes na celém světě vyšlo nové album Jennifer - J.Lo. Zde je obálka CD a pro více informací se podívejte do sekce Diskografie.  

J.Lo

Předávání Zlatých glóbů (22.1.2001) 
Jennifer nesměla chybět na 58. předávání cen Zlatý glóbus. Zde je několik fotek.

goldeng.jpg (33063 bytes) goldeng1.jpg (8936 bytes) goldeng2.jpg (13503 bytes) goldeng3.jpg (18764 bytes)

Dermott jako protějšek Jen (22.1.2001) 
Pokud podepíše smlouvu se společností Columbia Pictures, bude herec Dylan McDermott hrát protějšek Jennifer Lopez v jejím novém filmu  "Enough." McDermott je známý hlavně rolí v právnickém seriálu "The Practice."

Talisman pro Puffyho (15.1.2001) 
Jennifer darovala Seanu "Paffymu" Combsovi talisman, aby mu štěstí přálo v nadcházejícím soudním řízení ve věci "přestřelky" , která se udála minulý rok. Jennier mu koupila diamantový prsten v hodnotě 40 000 dolarů. "Věřím na opravdovou lásku a hodlám pvně stát při Puffym, ať se děje, co se děje," řekla Jennifer, které už za několik dnů vychází nové album J.Lo.

Jennifer Lopez se chce také vdávat v Anglii (7.1.2001) - zdroj: ČN
Popová superstar Madonna odstartovala svojí skotskou
svatbou novou módní vlnu. Svatbu ve Velké Británii, konkrétně v Anglii, dle
všeho připravuje i její pěvecká kolegyně Jennifer Lopez.
Zpěvačka se nechala slyšet, že se svým dlouholetým přítelem Puffem Daddym
touží po velké svatbě v bílém na místě s bohatou tradicí. Lidé z jejího týmu
už zkoumají možnosti v blízkosti Londýna. "Myslím si, že Anglie je tím
nejromantičtějším místem pro svatbu," prohlásila nadšeně Jennifer.
Sexy zpěvačka a herečka přiletěla do Anglie na propagaci svého
nejnovějšího singlu. Současně však pověřila své asistenty, aby zmapovali
situaci. Ti si pak jeli prohlédnout katedrálu Sv.Pavla, kde měla svatbu
princezna Diana a také Westminsterské opatství, kde měla Diana pohřeb. Dále
navštívili Cliveden hotel nedaleko Londýna.

Nové DVD Feelin' So Good (27.12.2000) 
Právě vyšlo první DVD Jennifer pojmenované Feelin' So Good, které obsahuje videa If You Had My Love, Waiting For Tonight a Feelin' So Good. Pak rozhovory s Jennifer, záznamy živých vystoupení, tzv. behind the scenes a spoustu dalších věcí. 

dvd.jpg (28217 bytes)

Plány na začátek roku 2001 (27.12.2000) 

Na oficiální stránce byl uveřejněn plán akcí, na kterých by se Jennifer měla objevit. Tady je:

08.1. -  AMERICAN MUSIC AWARDS
18.1. -  THE TODAY SHOW
21.1. -  GOLDEN GLOBE AWARDS
23.1. -  LIVE WITH REGIS
25.1. -  THE TONIGHT SHOW WITH JAY LENO
31.1. -  LATE SHOW WITH DAVID LETTERMAN
01.2. -  THE TODAY SHOW
10.2. -  SATURDAY NIGHT LIVE
28.2. -  GRAMMY AWARDS

Premiéra The Wedding Planner (20.12.2000)
26. ledna 2001 má v USA premiéru nová komedie s Jennifer - The Wedding Planner , kde se po jejím boku objeví Matthew McCoughney, oficiální stránku najdete zde

Love Don't Cost a Thing nežádanější (20.12.2000)
Nové video k poslednímu singlu Jennifer  - Love Don't Cost a Thing se stalo tento týden nejžádanějším na hudební stanici MTV - USA , congratulation !!! Uvidíme , jak si povede v boji o "holiday countdown". 

Jennifer Lopez Diary na MTV  (11.12.2000)
Nezapomeňte se zítra dívat v 21.00 na MTV Europe (pokud tento kanál máte) , kde bude běžet pořad Jennifer Lopez Diary.

Premiéra filmu Cela  (8.12.2000)
Včera měl premiéru u nás thriller Cela, ve kterém Jennifer ztvárnila hlavní roli - psycholožku Catherin. K této příležitosti vyšla v mnoho časopisech recenze k filmu, ale v Cinemě dokonce najdete poměrně dlouhý článek o Jennifer a také její filmografii.  

HOMEPAGE - NOVINKY - BIOGRAFIE - DISKOGRAFIE - FILMOGRAFIE - GALERIE
MULTIMÉDIA - TEXTY PÍSNÍ - ZAJÍMAVOSTI - ODKAZY - OSTATNÍ - GUESTBOOK