24.května měl světovou premiéru nový film s Jennifer Lopez v hlavní roli - Enough. Stránky J.Lo Avenue Vám přináší pár zajímavostí týkajících se tohoto filmu jako děj snímku, fotky - jak z filmu samotného tak třeba z premiéry, rozhovor s Jennifer atd.

 
O filmu
ENOUGH (DOST)

Režie:
Michael Apted 
Scénář: Nicholas Kazan


Hrají:
Jennifer Lopez .... Slim 
Bill Campbell .... Mitch 
Tessa Allen .... Gracie 
Juliette Lewis .... Ginny 
Dan Futterman .... Joe 
Chris Maher .... Phil 
Noah Wyle .... Robbie 
Ruben Madera .... Teddy 
Russell Milton .... Alex


Děj:
Číšnice Slim, kterou hraje Jennifer Lopez, si vezme za manžela bohatého Mitche (Billy Campbell). Začne si žít idylickým životem a zdá se, že má všechno - milujícícho manžela, krásný dům a také pětiletou dcerku Gracie. Její život se změní, ale ne tak, jak očekávala. Její sen se rozplyne ve chvíli, kdy zjistí, že její manžel není takovým, jakým se zdá. Začne se k ní chovat hrubě a psychicky ji týra. Slim se rozhodne od něj utéct. Přestože se pak snaží žít normálním životem, Mitch ji najde a opět ohrožuje. Slim schová Gracie do bezpečí a psychicky i fyzicky se připravuje Mitchovi dokázat, že už má dost.


Tento thriller nebude určitě nic převrateného, ani kritici zrovna nebyli nadšení, nicméně se zdá, že zas tak špatné to nebude. Sami to budete moci posoudit, až film dorazí do českých kin.

Premiéra:
USA: 24.května 2002
Velká Británie: 20. září 2002
ČR: 19.září 2002 (uvede Falcon)

Oficiální stránky filmu:
http://www.sonypictures.com/movies/enough/ 


Trailer naleznete na oficiálních stránkách.

Fotky
Záběry z filmu:

 enough01.jpg (21795 bytes) enough02.jpg (26186 bytes) enough03.jpg (39117 bytes)

enough04.jpg (31035 bytes) enough05.jpg (25811 bytes) enough06.jpg (23701 bytes)
 

Fotky z premiéry:

enoughpre01.jpg (21961 bytes) enoughpre02.jpg (28251 bytes) enoughpre03.jpg (32160 bytes) enoughpre04.jpg (29003 bytes)
 

J.Lo o filmu
Jennifer o tomto filmu:
O filmu: "Byl to náročný film, jednalo se tu o psychické týrání, bylo to těžké. Hodně věcí vám při tom vrtá hlavou. Musela jsem přijít na to, jaké to je a jak to člověka ničí a kolik času zabere, než se z toho dostanete."

O tom, jak se musela učit bojová umění: "Musela jsem se učit Krav Maga ... je to opravdu jako pouliční bojové umění ... o přežití. Myslela jsem, že to pro tuto roli bylo perfektní, obzvláštť protože žena tu bojuje s mužem a my ženy nejsme fyzicky tak silné."

Z rozhovoru pro E! Online:

Jak jste se dostala do tak dobré fyzické formy?
J.Lo: Začala jsem trénovat asi dva měsíce před natáčením, naštěstí jsme natáčeli tu velkou bojovou scénu s Billy Campbellem až později poté, co natáčení začalo. Takže jsem měla dost času se na to připravit. Myslím, že to bylo důležité, protože schylovalo se k tomu celý film.

Je těžké uvěřit, že můžete přeprat takového velkého chlapa jako je Billy Campbell, ale zvládla jste to. Jak jste se připravovala na tuto scénu?
J.Lo: Přinesla jsem scénář mému trenérovi a on mi řekl, že bych měla zkusit Krav Maga, je to něco jako pouliční bojové umění. Užíváte své váhy k tomu, abyste porazili soupeře.

Použila jste to někdy mimo natáčení?
J.Lo: (smích) Ne, díky Bohu!

Billy Capmbell říká, že si při té bojové scéně pohmoždil žebro, věděla jste to?
J.Lo: Když děláte takovou scénu, tak jí opakujete několikrát a to se prostě při těchto akčních scénách stává. On měl své pohmožděniny, ale já měla taky své.

Není to poprvé, co děláte takový film. Předtím jste pracovala na Angel Eyes.
J.Lo: Ano, není to poprvé, co hraji ve filmu s tímto tématem. Stejně jsem si ale musela nastudovat pár knih a zjistit si hodně informací. Přečíst si nějaké příběhy na internetu a podobně.